wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Najpiękniejsze SPA 2014

Jacek Piekarzewski/informacje prasowe
02.12.2014

Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest od 2009 roku przez czytelników EDEN Magazyn SPA&Wellness – jedynego polskiego magazynu dedykowanego tej sferze życia - wybranym obiektom SPA. Uroczystość wręczenia nagród tegorocznej edycji odbyła się 27 listopada podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie.

Co jest najważniejsze w hotelu SPA? Atmosfera! To, czy czujemy się w nim dobrze, czy zabieramy do domu magiczne wspomnienia, czy chcemy wracać… Liczy się pomysł, wystrój, jakość obsługi, atmosfera i to nieuchwytne „coś”, pozwalające nam westchnąć: „Jak tu pięknie!” To często subiektywny wybór, zależny od gustu, o którym się nie dyskutuje. Ale przecież SPA to doznania i wiążące się z nimi emocje. A te zawsze są subiektywne...

Od blisko dziesięciu lat Magazyn EDEN przybliża swym czytelnikom ideę SPA i życie w stylu wellness. A czytelnicy najlepsze SPA nagradzają!

W tegorocznej edycji konkursu bywalcy polskich SPA zgłosili 134 hotele i 17 daySPA. Spośród ponad 150 obiektów kapituła wyłoniła 15 laureatów. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 27 listopada 2014 roku, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie, na specjalnie zorganizowanej konferencji poświęconej stanowi i perspektywom rozwoju rynku SPA&Wellness.Nagrody wręczali:
Bartłomiej Walas – Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Beata Łapińska – dziennikarka, ekspert zarządzania marką; Beata Sadowska  - prezenterka TV, propagatorka zdrowego stylu życia, Katarzyna Sołtyk – Redaktor Naczelna Magazynu EDEN.

Zaszczytny tytuł „Najpiękniejszego SPA 2014” roku otrzymały:
Hotel Warszawianka, Jachranka, Pensjonat Afrodyta SPA, Ośno Lubuskie, Hotel Arłamów, Arłamów, Hotel Bania - Sielsko-Anielsko Wellness&SPA, Białka Tatrzańska, Hotel Dolina Charlotty, Strzelinko, Dr Irena Eris, Hotel SPA, Wzgórza Dylewskie, Malinowy Dwór, Hotel Medical SPA, Świeradów-Zdrój, Manor House SPA, Pałac Odrowążów, Pałac Mierzęcin Wellness&Wine Resort, Dobiegniew, Odyssey ClubHotel Wellness&SPA, Masłów, Uroczysko Siedmiu Stawów, Luxury Hotel, Niemcza,
a „Najpiękniejsze daySPA 2014”  - SPA 1306 Termy Maltańskie, Poznań.
W konkursie wyróżnione zostało także SPA w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim (SPA Św. Katarzyny) oraz SPA w innych obiektach Grupy Andres: SPA Księżniczki Anny w Zamku Ryn i Natural SPA w Hotelu Anders. Kolejne wyróżnienie otrzymał Hotel Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa. Specjalnie uhonorowane zostały też działania sieci Klinik La Perla, od lat łączących kosmetykę, SPA i medycynę estetyczną – tytuł otrzymała klinka La Perla w hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Konkurs objął swym patronatem Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Pan Rafał Szmytke. POT, między innymi w ramach Konsorcjum Zdrowie i Uroda, promuje walory polskich regionów turystycznych, w tym także uzdrowisk i obiektów SPA.

Organizatorzy zapowiadają, że następna edycja Konkursu zostanie rozbudowana o kolejne działania marketingowe promujące rynek SPA w Polsce i na świecie.
Więcej informacji na www.spaeden.pl

 

informacja prasowa
 

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.