wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Sezon na bikini

27.06.2008

Mamy już lato, czas plażowych szaleństw, warto zatem poświęcić kilka chwil swojej sylwetce. I to jeszcze zanim stwierdzisz z przerażeniem, że nie mieścisz się już w swoim bikini.

Seria zabiegów w gabinecie kosmetycznym może sprawić, że nasze ciało nabierze sprężystości i smukłości. Wiele zabiegów poprawia wygląd ud, brzucha czy pośladków, jedne głównie ujędrniają, dając przy okazji efekt utraty paru centymetrów, inne mają za zadanie przede wszystkim wyszczuplić, ale i działają na poprawę sprężystości skóry. 

Do wyboru mamy chociażby zabiegi oparte na kremach, masażach i elektrostymulacji. Które okażą się najbardziej skuteczne jest sprawą dość indywidualną.Zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające prowadzone są na bazie zielonej kawy. Na skórę nakłada się maseczkę z zielonej kawy uzupełnioną o składniki mineralne. Maska bardzo silnie rozgrzewa i miejscowo zwiększa przemianę materii, ma działanie oczyszczające, wyszczuplające i ujędrniające. Potem nakłada się za pomocą masażu preparaty wzmacniające skórę, łagodzące. Stosuje się go głównie na uda, pośladki, biodra i brzuch. Zabiegu nie poleca się przy kłopotach z pękającymi naczynkami. W trakcie tzw. owijania ciała smaruje się ciało kremem cynamonowym o właściwościach silnie rozgrzewających oraz przyspieszających miejscową przemianę materii i owija w specjalną folię. Tak odpoczywamy przez godzinę, a ciało w tym czasie pracuje. Zabieg można robić miejscowo (brzuch, biodra, uda, pośladki) albo na całe ciało (również ręce, łydki, plecy). Ma on bardzo silne działanie drenujące, bardzo ładnie wyszczupla i ujędrnia, efekty widać już po 2-3 zabiegach.

Zabieg silnie ujędrniający – na bazie błota z Morza Martwego i całej serii kosmetyków, które nakłada się warstwowo metodą intensywnego masażu. To powoduje silne ukrwienie i wzmocnienie skóry i tkanki podskórnej. Ten zabieg bardziej przywraca jędrność skórze, dodatkowo uzyskuje się efekt wyszczuplenia.

1 2
Tagi: odchudzaniebikini
REKOMENDACJA
2012-09-06 08:56:06
~Jagoda

Muszę przyznać, że oglądając zdjęcia gwiazd wielokrotnie naśladowałam ich fryzurę czy makijaż, ale niestety z marnym skutkiem. Eksperymentowałam też z różnymi makijażami i kolorami włosów i ciągle to nie było to. Przypadkowo trafiłam na stronę www.fixyourlook.com, gdzie zamówiłam zmianę fryzury i makijażu, myśląc, że co mi zależy spróbować. Gdy dostałam moje zdjęcie z nową fryzurą i makijazem, zupełnie siebie nie poznałam! Piszę o tym, bo to był strzał w

2008-06-30 15:37:41
~myszka

Te wszystkie kosmetyki to totalna fikcja!Wcale nie pomagają! Przecież krem nie jest w stanie spalić tłuszczu!

2008-06-30 15:36:35
~Anika

O ciało trzeba dbać cały rok a nie na 5 minut przed wyjściem na plazę! Wtedy nie ma najmniejszego problemu!

2008-06-30 15:35:27
~Sonia

Mam okropny celulit! i za nic w świecie nie wyjdę w bikini na plażę!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.