wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Nowe spa w Royal Baltic

24.09.2008

Spa Manager

Planowana jest budowa kompleksu Spa w czterogwiazdkowym hotelu Royal Baltic w Ustce (woj. zachodniopomorskie). Inwestycja rozpocznie się najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy, ale dokładne plany właścicieli nie są jeszcze znane. W grę wchodziłyby m.in. gabinety zabiegowe oraz basen.

Obecnie goście mogą tu skorzystać z 58 pokoi oraz specjalnie zaprojektowanych apartamentów, wyposażonych w sauny i aneksy kuchenne. Pokoje zostały zaaranżowane w stylu boutique z dbałością o detale (wykonała je ta sama firma, która zajmowała się wyposażaniem jednego z najlepszych biznesowych hoteli stolicy – Le Reginy). Tradycję połączono z nowoczesnością. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD (telewizja kablowa i satelitarna), telefony, stałe łącza internetowe, minibary i sejfy. Każdy z nich wyróżnia duża łazienka. W większości pokoi istnieje możliwość stworzenia dodatkowego miejsca noclegowego. Do dyspozycji są również łóżeczka dla niemowląt.

Mocną stroną hotelu jest urokliwa restauracja oferująca dania autorskie, oparte na tradycji kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Właściciele zapewniają, że takiej kuchni nie było do tej pory na mapie gastronomicznej miasteczka. Dla gości hotelowych restauracja proponuje posiłki w formie bufetów składających się z trzech części: zimnej z przekąskami i wyborem sałat, ciepłej, w skład której wchodzą dwie zupy i trzy dania główne wraz z szeroką gamą dodatków do wyboru, a także deserowej. Ponieważ restauracja jest otwarta na zewnątrz, wszyscy goście mają do wyboru szeroką ofertę dań a la carte oraz duży wybór gatunków win.
Obiektem, uruchomionym na początku lipca, zarządza firma Blue Hotel. Firma, kierowana przez Anetę Marczak, wieloletniego redaktora naczelnego pism Świat Hoteli i Hotel Profit, zajmuje się również działalnością doradczą dla hoteli i obiektów Spa, analizami SWOT, public relations i reklamą.

"Spa Manager" 09/2008

Wydanie internetowe: www.spa-manager.pl

fot. www.sxc.hu

Tagi: sparoyal balticustka
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.