wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Mężczyzna w SPA

02.01.2009

Czasy, kiedy klientelę SPA stanowiły wyłącznie kobiety dawno już minęły. Dziś z dobrodziejstw salonów urody często i chętnie korzystają mężczyźni, którzy coraz bardziej świadomi są potrzeb swojej skóry.

Wprawdzie skóra mężczyzn jest grubsza oraz odporniejsza na czynniki zewnętrzne niż skóra kobiet, to jednak także wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ tak samo jak skóra kobieca narażona jest na negatywny wpływ klimatyzacji, czy zadymionych pomieszczeń, cierpi z powodu nieodpowiedniej diety, czy stresującego trybu życia. Poza tym, również mężczyźni mają problemy z zaskórniakami, czy podrażnieniami skóry, tak więc także im zależy na atrakcyjnym oraz zadbanym wyglądzie. A salony SPA traktują mężczyzn równie troskliwie jak kobiety oraz oferują im właściwe zabiegi pielęgnacyjne.Tym mężczyznom, którzy nie potrafią zdecydować się, który z zabiegów byłby dla nich najbardziej wskazany, z pomocą przychodzą lekarze, kosmetolodzy oraz terapeuci. Na panów czeka nie tylko świetnie przygotowany personel, ale i płaszcze kąpielowe czy kapcie w odpowiednich rozmiarach. Wiele ośrodków SPA oferuje zabiegi przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, czyli takie, które doskonale rozpoznają i spełniają potrzeby męskiej skóry.

Ręce są naszą wizytówką, dlatego panowie mogą liczyć na manikiur, który zapewni im zadbane i estetyczne dlonie i paznokcie oraz pedikiur, po którym ładnie i schludnie będą wyglądały również męskie stopy. Ośrodki SPA polecają też specjalne masaże stóp.

Ponadto, mężczyzna w SPA może odwiedzić fryzjera. Ten nie tylko zadba o modne oraz korzystne obcięcie i ułożenie fryzury. Zaproponuje również masaż skóry głowy, a także zabiegi pielęgnacyjne, które wzmocnią cebulki włosów, a także nawilżą  oraz odżywią same włosy.

1 2
REKOMENDACJA
2016-03-11 12:42:21
~Daro

Powiedzcie Andrzejowi, że jest mało męski pozując w SPA :D http://sportowefakty.wp.pl/boks -zawodowy/576282/andrzej-fonfara-uc zyl-boksu-artura-boruca

2013-09-03 15:57:21
~Radek

Nie wiem właśnie dlaczego kobiety są przekonane, że facet i SPA to niemożliwe połączenie:) Moja żona podobnie uważała i mocno była zdziwiona kiedy ode mnie wyszła propozycja wyjazdu do SPA! Uwielbiam ten relaks, polecam zaciszne miejsce na Śląsku - Silvan SPA w Żytnej koło Rybnika.

2009-01-27 12:59:55
~bicz

Jestem facetem, sam dbam o siebie i myślę że to wystarcza. Facet w SPA? To takie mało męskie, bez jaj.

2009-01-25 21:31:01
~facet

czytałem materiał i bylem ciekawy jakiej płci osoba to pisała heh i jakos czułem, że kobieta .... :D

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.