wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

wSPAniały wypoczynek

28.01.2009

Postanowiłeś wziąć urlop w okresie zimowym. Jeśli brakuje Ci  pomysłów, jak go wykorzystać zastanów się nad wizytą w SPA. To bardzo przyjemne doświadczenie, które wpłynie pozytywnie na stan Twojego ciała – a przez to – także ducha. Co czeka Cię w SPA?

Coś dla skóry
Jeśli miewasz problemy ze skórą, dręczy Cię na przykład uporczywy trądzik, zbytnio rozszerzone pory, plamy pigmentowe czy blizny – ten zabieg jest dla Ciebie. Mikrodermabrazja diamentowa pomoże Ci także nieco skorygować zmarszczki i odmłodzći skórę. Jest to bezbolesny zabieg polegający na ścieraniu naskórka pod pełną, wizualną kontrolą. Sprawia to, że jest on całkowicie bezpieczny. Inną zaletą tego zabiegu jest fakt, że nie pozostawia on śladów na skórze, w związku z czym nie musisz po nim chować się w domu – możesz być aktywna w zwyczajny dla siebie sposób. Kolejną zaletą mikrodermabrazji jest jej natychmiastowy efekt: działanie zabiegu jest widoczne zaraz po opuszczeniu gabinetu. Cena tego zabiegu nie jest stosunkowo wysoka: wynosi około dwustu złotych w podstawowej wersji.Z myślą o sylwetce
Ośrodki SPA mają niezwykle bogate oferty zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Jednym z bardziej standardowych i najczęściej stosowanych jest zabieg cynamonowy. Polega on na nakładaniu specjalnie skomponowanej mieszanki (ekstrakty naturalnego olejku cynamonowego, algi morskie, imbir, bluszcz, kofeina i witaminy) na całe ciało lub szczególnie kłopotliwe partie ciała. Oprócz działania modelującego ma on też efekt wygładzający (zmniejsza napięcie mięśniowe) oraz zapobiega starzeniu się skóry. Jest to zabieg szczególnie rekomendowany dla pań, które chcą nadać sylwetce odpowiedni kształt – także po dietach czy porodzie.

1 2
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.