wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

Dłonie w SPA

30.10.2009

Istnieje nawet kilkanaście różnych zabiegów, którym możemy poddać swoje dłonie w SPA. Tę część ciała zwykle traktujemy po macoszemu, poświęcamy jej niewiele uwagi.

Jeśli już decydujemy się na wypad na „farmę piękności”, wykupujemy kąpiele, peelingi i masaże twarzy, dekoltu, pleców, brzucha, piersi, ud i pośladków. Dlatego też wiele z nas nie ma pojęcia jak wielka jest różnorodność zabiegów na dłonie i jak bardzo można się podczas nich zrelaksować.Za całą sytuację odpowiedzialność ponoszą również ośrodki SPA, które w swoich ofertach poświęcają mnóstwo miejsca na usługi na twarz i ciało, a dłoniom poświęcają dużo mniej uwagi. Dobrze jest więc wiedzieć, czego warto szukać w cennikach.

Kąpiele
Większość zabiegów na dłonie zaczyna się od kąpieli. Obecnie kąpiel dłoni nie ma nic wspólnego z moczeniem rąk w zimnej wodzie z mydlinami. Miseczki mają często zainstalowany termostat i regulują temperaturę kąpieli. Używa się do nich mleczek nawilżających, oliwek, naparów ziołowych, preparatów zmiękczających i wygładzających skórę.

1 2 3 4 5
Tagi: spadłoniepielęgnacja
REKOMENDACJA
2010-01-03 10:27:18
~Dorota

na dlonie miod,olowka,cytryna a na zrzucenie zbędnych kilogramow polecam naturalne,niskokaloryczne,pełne proteinek wild west jerky,sa juz w POlsce,sa bardzo odzywcze i nietuczace,dostepne poprzez internet i allegro.

2009-11-24 11:42:42
~etka

A ja próbowałam ostatnio u koleżanki właśnie na dłoniach japońskie prysznice BiWash. Co prawda to urządzenie jest do wykorzystania na całym ciele, i to wspaniale, ale dlatego, ze akurat wypróbowałam go na dłoniach tutaj o nim piszę. Rewelacyjnie się sprawdza, gładkość, miękkość skóry, tak zapamiętałam efekty.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.