wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

W poszukiwaniu piękna

06.11.2009

Eden

Relaksujące masaże i zdrowe jedzenie to już za mało. Gdy jedziemy do SPA, coraz częściej – oprócz relaksu – szukamy recepty na piękno.

Najbardziej nowoczesną bronią do walki z niedoskonałościami skóry jest laser, czyli źródło światła o nietypowych właściwościach i potężnym spektrum działania. Niektóre lasery może obsługiwać kosmetyczka, lecz nawet wtedy zabieg powinien się odbywać pod kontrolą doświadczonego lekarza!

Zwróć uwagę na to, czy przed zabiegiem lekarz pyta, na co chorujesz (absolutnym przeciwwskazaniem do zabiegów laserowych są chociażby takie choroby skóry jak trądzik różowaty czy alergie), jakie zażywasz leki oraz jakich używasz kosmetyków. Dobry lekarz najpierw przeprowadza wywiad, a potem podejmuje decyzję, jak powinien wyglądać zabieg.

Najlepszy czas na laserowe zabiegi to późna jesień lub wczesna wiosna. Światło lasera sprawia bowiem, że skóra staje się wrażliwsza na działanie słońca i przez kilka tygodni po zabiegu koniecznie trzeba stosować krem z filtrami UVA i UVB.

Zamykanie naczyń
Laserowe zamykanie naczyń daje trwałe efekty. Naczynka raz usunięte nie pojawią się powtórnie. Terapia laserem nie powstrzyma jednak procesu kruchości naczyń. Aby podtrzymać osiągnięte laseroterapią efekty i spowolnić proces powstawania nowych naczyń w innych miejscach, konieczna jest prawidłowa pielęgnacja skóry. Niezbędna jest więc porada lekarska z odpowiednimi wskazówkami co do postępowania i ewentualnego dalszego leczenia.

1 2 3 4 5 6
REKOMENDACJA
2009-11-27 21:37:42
~arnika

co tam się na zdjęciu dzieje? to nie wyglada na zbyt miły zabieg...

2009-11-27 21:19:01
~Ania

kazda kobieta jest piękna,tylko powinny zadbac o siebie i swoje sylwetki,i tu polecam aerobic,fitness a ,aby do Sylwestra zrzucić zbedne kilogramy polecam skuteczne,odzywcze niskokaloryzcne,rekomendowane przez piękna Liz Hurley wildwestjerky-kupilam je juz w ole Polsce poprzez internet.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.