wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

On, Ty i... SPA

06.02.2009

Dziś, niezależnie od tego, czy ośrodek SPA znajduje się w ustronnym miejscu, czy w środku kilkumilionowego miasta, jest to miejsce, w którym ucieka się od codzienności i wraca do życiowej równowagi, dzięki różnego typu zabiegom, opartym najczęściej na naturalnych kompozycjach składników.

Pakiet SPA
Ośrodki SPA przygotowały na ten czas specjalne ofert specjalnie dla par. To dobry moment, żeby przyjrzeć się uważnie tej ofercie i wybrać coś specjalnie dla Was. Nie musicie wyjeżdżać daleko (szkoda czasu na siedzenie w pociągu, czy samochodzie). Ośrodki odnowy biologicznej (jak czasami nazywa się salony SPA) same w sobie stanowią zwykle atrakcję – urządzone są w specjalny sposób, więc nawet w środku własnego miasta poczujecie się, jakbyście na moment trafili w zupełnie inne i wyjątkowe miejsce.

Na Walentynki ośrodki SPA przygotowały ucztę dla Waszych zmysłów – specjalne, zapachowe olejki, masaże pobudzające, zabiegi miodowe, czekoladowe, szampańskie... a wszystko to przy blasku świec i wśród płatków róż. Tylko po to, żebyście na moment poczuli się jak książę i księżniczka w krainie własnej baśni. Jeśli nie stać Was na taki wyjazd (koszt promocyjnego pakietu to cena ok 1200 zł w górę), możecie spędzić w ośrodku SPA tylko walentynkowy wieczór. Masaż dla dwojga i zmysłowy zabieg pielęgnacyjny wystarczą, żebyście na moment przenieśli się w krainę marzeń (koszt pakietu dla dwojga to koszt od ok 400 zł w górę).

Wersja oszczędnościowa
A co jeśli nie stać Cię na zabiegi w ośrodku SPA, a mimo to chciałbyś podarować ukochanej osobie wyjątkowe chwile? Urządź więc SPA we własnym mieszkaniu. W łazience ustaw świece (najlepiej zapachowe) i kup olejki do kąpieli. Jeśli w Twojej łazience nie ma wanny, weźcie wspólny prysznic – koniecznie z jakimś zmysłowo pachnącym, pieniącym się żelem.

1 2 3
Tagi: masażspazabiegi w spa
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.