wyszukanie zaawansowane

Odnowa biologiczna

On, Ty i... SPA

06.02.2009

Przygotuj też odpowiednio sypialnię – subtelna muzyka, świece, wino, specjalnie przygotowana kolacja (coś lekkiego i innego niż zwykle – może po prostu miska truskawek albo sałatka z krewetek skropiona cytryną?)... a następnie przyda się Wam olejek do masażu. Wspólnie na pewno sprawicie sobie najprzyjemniejsze prezenty, jakimi kiedykolwiek ktoś Was obdarował. Koszt całego wieczoru będzie stosunkowo niewielki, za to wrażenia... bezcenne.

Miłość nie tylko od święta
Kwestię jak traktować Walentynki, pozostawmy indywidualnej ocenie. Pewnie, że byłoby wspaniale każdego dnia tak samo pięknie okazywać sobie uczucia. Ale... czasu zwykle brakuje, a w życiu zwykle i tak lepszy bywa niedosyt niż przesyt. Skoro więc ktoś stworzył okazję, by okazać sobie nawzajem uczucia, warto z niej skorzystać.

A kiedy w zwykły, szary dzień dopadnie Was nuda i zniechęcenie... zawsze możecie powtórzyć zabiegi w SPA – w ośrodku lub we własnym domu. Bo nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólnie spędzony czas, który pobudza zmysły i sprawia, że znowu czujecie się sobie bliscy, jak wtedy, gdy po raz pierwszy chwyciliście się za dłonie.

fot. Jupiterimages

Zobacz też:

Spaghetti zamiast viagry

send

1 2 3
Tagi: masażspazabiegi w spa
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.