wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Otwarcie Gaca Centrum w Warszawie

informacja prasowa
27.02.2014

Już 1 marca Konrad Gaca - trener i dietetyk znany m. in. z programu „FatKillers. Zabójcy tłuszczu” otwiera pierwsze w Warszawie - Gaca Centrum. Jest to największe w stolicy centrum odchudzania. Na trzech poziomach eleganckiego budynku przy ulicy Puławskiej 423  Konrad Gaca wraz z zespołem ekspertów  będzie pomagał wszystkim, którzy mają problemy z nadwagą i chcą w bezpieczny i zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. GACA CENTRUM Warszawa to trzeci z ośrodków po Lublinie i Zamościu, w którym można korzystać z programu GACA SYSTEM.

 

DNI OTWARTE GACA CENTRUM WARSZAWA:  1-2 marca 2014

 

1 i 2 marca Konrad Gaca zaprasza wszystkich na dni otwarte do Gaca Centrum Warszawa. Każdy kto w tych dniach odwiedzi centrum odchudzania będzie mógł porozmawiać z Konradem Gacą oraz jego ekspertami i dowiedzieć się wszystkiego o programie GACA SYSTEM. Goście będą mieli też okazję przekonać się jak miło można spędzić czas w strefie relaksu, zobaczyć gabinety masażu oraz wszystkie sale ćwiczeń i nowoczesny sprzęt.

 

Wszystkie osoby, które przyjdą ze zmiennym obuwiem i odzieżą treningową, będą mogły osobiście poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie i odbyć trening bezpłatnie!

 

Widoczne na pierwszym planie rowerki poziome gwarantują trening w komfortowych warunkach  który nie obciąża ani kręgosłupa ani stawów

 

Chętni będą mogli także przeprowadzić pomiary tkanki tłuszczowej, dokonać badania jakości skóry oraz zobaczyć, jak działa Eximia, sprzęt kosmetyczny służący do modelowania twarzy i ciała, który:

poprawia elastyczność skóry,

modeluje rysy twarzy i dokonuje liftingu,

wygładza zmarszczki,

redukuje cellulit i tkankę tłuszczową,

spłyca rozstępy,

ujędrnia pośladki, brzuch i uda.

Wszyscy goście będą mieli też okazję spróbować pysznych, regeneracyjnych i potreningowych koktajli białkowych.

 

INFORMACJE O GACA CENTRUM

 

GACA CENTRUM Warszawa liczy trzy kondygnacje, które zaprojektowano w przemyślany sposób. Każdy z poziomów budynków przeznaczony jest do innych działań służących odchudzaniu.

 

Parter to: strefa relaksu, w której można w odpocząć po zakończonych zajęciach, gabinety ekspertów Gaca System, recepcja z barkiem, sauny, gabinety kosmetyczne ze specjalnym urządzeniem Eximia (ultrapolaryzacja i kawitacja ze specjalnym masażem próżniowym), możliwością przeprowadzania specjalnych zabiegów kosmetycznych np. Cytrusowe Orzeźwienie (redukuje cellulit), Kawowa Fantazja (wyszczuplający, anti-age, redukujący cellulit), Kokosowa Wyspa (łagodząco - regenerujący), Żurawinowa Pasja (odżywczo-liftingujący), szatnie.

 

W tym miejscu pacjenci GACA CENTRUM będą mogli odpoczywać po skończonym treningu

 

Pierwsze piętro to: strefa ćwiczeń aerobowych wyposażona w 70 specjalistycznych rowerów poziomych, 20 bieżni, 20 elips, 3 platformy wibracyjne vibro, 3 kapsuły podciśnieniowe vacu.

 

Wszystkie urządzenia to nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, gwarantujący pacjentom komfort w czasie ćwiczeń oraz korzystanie w czasie zajęć z wielu udogodnień (wbudowane monitory TV z odtwarzaczami muzyki i filmów).

 

Drugie piętro to: sala do zajęć „medical fitness”, profesjonalnie wyposażona strefa ćwiczeń kształtujących, sala wykładowa, gabinety ekspertów.

REKOMENDACJA