wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Aktualności

Polak pracuje nad lekiem na raka

 

Profesor Tomasz Ciach pracuje nad nową metodą leczenia raka - nanocząstkami, które precyzyjnie celują w komórki nowotworowe, dostarczając do nich lek. W studiu "Dzień Dobry TVN" profesor wyjaśnił, na czym dokładnie polega działanie tych cząstek. Opowiedział też, na jakim etapie są obecnie prowadzone przez niego badania i kiedy pacjenci mogą spodziewać się tej metody leczenia.

REKOMENDACJA
2014-05-19 21:07:26
~jacob

Podejmij kuracje oczyszczającą Twój organizm, dzięki czemu odmłodzisz i poprawisz swój wygląd www.potegazdrowia.pl

2014-05-18 23:26:15
~sylwia

Polecam wszystkim ksiazke "Antyrak. Nowy styl zycia" Dr David Servan-Schreiber. Ksiazka odpowiada na pytania kluczowe dla zycia i zdrowia wiekszosci ludzi, np. jaka diete stosowac czego unikac, co zrobic, aby zahamowac raka. Kiedy wykryto u niego guza mozgu mial 31 lat. Dzieki temu, ze szukal pomocy dla siebie w leczeniu, przeczytal mnostwo fachowej literatury nt. raka i zapoznal sie z badaniami wielu naukowcow zglebiajacych ten temat, mogl wypracowac nowy styl zycia i nowa diete.

2014-05-18 22:36:45
~Julka

Kto zna temat wie,że odkrycie leku to nie problem ale jego wdrozenie,do tego nie dopuści mafia medyczno-farmaceutyczna bo to wiellllllki biznes,człowiek to tylko ich towar do sprzedaży. Odkryty tlen przez dr. Wartburga potwierdza,że komórki nowotworowe rozwijają się w środowisku beztlenowym. Tanie i skuteczne i co ???Nic,dalej zabijają ludzi udając,że ich leczą.

2014-05-18 20:44:43
~ja

o tym leczeniu słyszałam już na studiach kilka lat temu...na jakimś wykładzie....

2014-05-18 20:24:52
~MA

O czym Tu mowa lek na raka jest znany tylko koncerny farmaceutyczne go blokują. dr Burzyński wynalazł lek na raka antyneoplastony pracuje w USA st. Teksas. I chcieli go zamknąć na 299 lat. Ale się im nie udało. Poczytajce sobie o nim to Polak.

2014-05-18 20:17:44
~Marek

O czym Tu mowa lek na raka jest znany tylko koncerny farmaceutyczne go blokują. dr Burzyński wynalazł lek na raka antyneoplastony pracuje w USA st. Teksas. I chcieli go zamknąć na 299 lat. Ale się im nie udało. Poczytajce sobie o nim to Polak.

2014-05-18 19:25:42
~mechanik

Ciekawe czy pan doktor wie kto to był OTTO WARBURG ? Nobel w 1932 za odkrycie procesów prowadzących do powstawania raka.

2014-05-18 19:09:03
~ as

a gdzie kapsaicyna a gdzie amigdalina no k...wa gdzie????

2014-05-18 17:38:44
~kasia

Zacznijcie zdrowiej się odżywiać a będzie mniej chorób. Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg!. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres).Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:

2014-05-18 16:49:44
~ala

myślałam że wprowadzą zakaz stosowania raudapu i innej chemii w produkcji zbóż , a to by spowodowało ozdrowienie ludzi / oprócz nowych metod leczenia ,profilaktyka czyli jedzenie bez chemii

12

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!