wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Jakie są objawy czerniaka?

08.08.2014

Czerniak, to złośliwy nowotwór skóry, błon śluzowych albo błony naczyniowej gałki. Jego powstanie spowodowane jest m.in. przez nadmierne przebywanie na słońcu oraz opalanie się w solarium. - Jednorazowa wizyta w solarium jest w stanie wielokrotnie zwiększyć ryzyko zachorowania - przekonywał onkolog, Grzegorz Luboiński. Specjalista Polskiej Unii Onkologii mówił, że w Polsce problem czerniaka skóry dotyczy ponad 3 tys. ludzi. Często poparzenie słoneczne może być początkiem rozwoju choroby.

(kg)

REKOMENDACJA
2014-08-12 12:53:52
~basia

nie opalać się za dużo, opalanie także postarza. Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

2014-08-09 11:55:37
~Dariusz

Kapsaicyna i Amigdalina (witamina B-17) leczą raka! Kurację przygotujesz w domu, składniki kupisz w sklepie! Wszystko o nowotworach: www.kapsaicyna.eu

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.