wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Cholesterol a oziębłość seksualna

09.09.2009

O tym, że podwyższony poziom cholesterolu nie przynosi niczego dobrego wiadomo od dawna. Miażdżyca, problemy z krążeniem i zawały mięśnia sercowego to jeszcze nie wszystko…

Cholesterol to związek chemiczny, który w organizmie jest potrzebny. Ważne jednak, aby pamiętać, że wyróżniamy dwa rodzaje cholesterolu – dobry oraz zły. Ten pierwszy to tzw. cholesterol HDL – jego zadaniem jest transport cholesterolu ze ścian tętnic do wątroby, gdzie organizm pozbywa się jego nadmiaru. Drugi z kolei to cholesterol LDL – to właśnie on osadza się na ściankach naczyń krwionośnych i powoduje problemy z właściwym przepływem krwi.



Lekarze od lat ostrzegają przed cholesterolem. Przypominają, by co jakiś czas badać jego poziom i pamiętać, o prostych rzeczach, jakie możemy robić, by utrzymać jego poziom w normie: dobrze zbilansowana dieta, dużo warzyw i owoców, unikanie tłuszczów zwierzęcych, a także spora porcja ruchu na świeżym powietrzu każdego dnia to najlepsza recepta na skuteczną walkę z cholesterolem.

Do tej pory lekarze uważali, że wysoki poziom złego cholesterolu w organizmie (poza wpływem na nasze krążenie) powoduje także problemy natury seksualnej u mężczyzn. Tymczasem ostatnie badania dowodzą, że cholesterol wpływa także na jakość życia seksualnego kobiet! I może być przyczyną oziębłości seksualnej.

1 2
REKOMENDACJA
2018-11-15 09:18:01
~Zbyszek

Ja brałem iqman i jestem jak najbardziej zadowolony, oczywiście z efektów. Bo jeżeli chodzi o poprawę erekcji, tojest on super skuteczny.

2018-09-26 13:05:59
~Boguś

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Iqman i jestem bardzo zadowolony z efektu. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków

2018-09-23 17:59:33
~Jakub

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

2018-08-28 20:20:17
~Karol

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na ten środek.Wcześniej próbowałem kilku innych i niestety rezultaty nie były dobre... teraz wszystko jest idealnie

2018-07-22 13:39:26
~Darek

W moim przypadku zastosowanie Iqman miało spore znaczenie.Miałem spory problem z osiągniecie i utrzymaniem erekcji .Ale IQ man mi pomógł. Przeszedłem cała trzy miesięczna kuracje i teraz nie mam na co narzekać.

2018-07-13 18:29:49
~Sławek

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów

2018-06-08 19:28:26
~Adam

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałał iqman. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania tabletek, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.

2018-06-04 05:36:37
~Eryk

Każdy morze mieć problem z erekcją.Żyjemy w takich czasach żę każdy facet jest narażony na tego typu problemy.Mi bardzo pomogło zastosowanie IQman.Efekty przyszły bardzo szybko i co najważniejsze poprawa jest stała

2018-05-29 20:58:09
~Szymon

Mi też pomógł IQman. Jestem bardzo zadowolony, bo jak teraz przyznała się, żona, to dużo jej nie brakowało, do tego by się poddać i mnie zdradzić... zawsze lubiła seks, a tu ponad pół roku posuchy... Na szczęście teraz nadrabiamy zaległości

2018-05-26 05:42:47
~Mariusz

Ja tam biorę IQman i już w ogóle nie przyznaję się do tych problemów bo przy regularnym braniu tych tabletek w ogóle najmniejszych problemów nie mam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!