wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Cudowne uzdrowienie?

24.11.2009

Wiedza na temat mechanizmów powstawania i rozwijania się nowotworów, choć zgłębiana od lat, wciąż nie jest kompletna. Zdaniem niektórych naukowców rak może po prostu zniknąć.

Sztaby naukowców i specjalistów na całym świecie badają, jaki jest mechanizm powstawania i rozwoju nowotworów. Zdaniem niektórych do powstania nowotworu wystarczą pojedyncze mutacje genetyczne, inni z kolei twierdzą, że aby doszło do powstania nowotworu złośliwego, w chromosomach musi dojść do szczególnych anomalii.


W roku 1971 odkryto pierwszy onkogen, czyli gen powstający w wyniku mutacji, do których doszło podczas podziału komórki. Jego odkrywcą był biolog, Peter Duesberg. Od tamtej pory naukowcy pracują nad stworzeniem kompendium wiedzy o wszystkich ludzkich onkogenach. Jednak ich wiedza o tym, w jaki sposób powstaje i rozwija się rak, wciąż nie jest kompletna.

Poważną lukę w naukowych teoriach na temat powstawania i rozwoju nowotworów stanowią przypadki zaniku zmian nowotworowych (nawet w zaawansowanym stadium). Nie występują one masowo, a jednak od czasu do czasu się zdarzają. Jedni mówią, że to cud, inni szukają naukowych dowodów na to, że nowotwór po prostu może w taki sposób funkcjonować - informuje "Wprost".

Coraz śmielej lekarze mówią o tym, że być może nowotwory wcale nie rozwijają się linearnie, jak przypuszczano do tej pory i skłaniają się ku koncepcji, która głosi, że rozwój nowotworów jest procesem dynamicznym. Gdyby teoria ta okazała się słuszna, byłaby rewolucją w dziedzinie onkologii.

1 2
REKOMENDACJA
2009-12-11 20:41:34
~kein

Medyk jesteś studentem ,więc się dopiero uczysz także polecam poczytać książke lub obejrzeć film na YT' ''Cud terapii Gersona.

2009-12-04 21:44:52
~medyk in spe

Jestem studentem medycyny i nie moge uwierzyc co tutaj sie wypisuje. Ten artykul to propagacja odrzucenia leczenia we wczesnej fazie nowotworow! NIE MOZNA CZEKAC! Jest nowotwor nawet maly guzek -> leczenie jak najszybciej sie da!

2009-12-04 18:57:05
~anka

Zapraszam do lektury o przeciwutleniaczach, bioflawonoidach/flawonoidach, preparacie FLAVON. Polecam:) I życzę wszystkim zdrowia:)

2009-11-26 08:37:50
~klemens

Dzięki za te komentarze bardzo mi pomogły i dały nadzieje,że może jednak się uda.Moja mama jest chora na raka piersi który przeskoczył do kości i sieje spustoszenie robie co moge ale myśle że moge jeszcze więcej.zgadzam się z tym że wiara to podstawa a takich przypadków cudownych zniknięć tej przeklętej choroby będzie więcej

2009-11-26 08:37:18
~finkil

mojej babci zniknął rak-miała miec operacje na wątrobe-i miałą- tylko lekarz otworzył izaszył - gdyż cały narząd zaatakowany,stweirdził,ze niepotrzebnie nawet rozcinał-dostało sie powietrze i teraz to szybko "poleci"babcia nic o tym nie wiedziała- po operacji sądziła ze wszystko sie udało,rana sie zagoiła,babcia wyszła ze szpitala -czuła sie dobrze,miała nie dożyć do wielkanocy-a tu nic.zrobiono próby watrob-lekarz oniemiał-żadnego śladu raka ,powtarzano kil

2009-11-26 08:33:34
~obserwator

Polecam każdemu kto już nie ma wyboru lekarstwo na raka Dr.Ashkara http://www.youtube.com/w atch?v=0ijFA92QlV8

2009-11-26 08:29:11
~Babina w chuścinie

Nie można po prostu napisać, że naukowcy po prostu nie mają pojęcia jak powstaje rak ??? Przecież to i tak wynika z tekstu.

2009-11-26 08:26:32
~Satyr

Widzę w komentarzu - powstaje przerwa w słowie "uleczalny" - tej przerwy nie powinno być, bo adres nie zadziała.

2009-11-26 08:23:58
~Satyr

http://www.celzycia.com/rak-jest-ul eczalny.html jeszcze raz - max info na ten temat.

2009-11-26 08:22:53
~vitaminka

Proponuję wszystkim przeczytać ksiązkę pt.'RAKOTWÓRCZA WODA" i będziemy wiedzieć o jednym z czynników,który powoduje nowotwory.Dlatego oczyszczanie organizmu,(odgrzybianie),odkwaszani e to czynniki,które są głównymi winnymi tej wrednej choroby.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.