wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Palą, tyją i unikają badań

03.02.2010

Polki o siebie nie dbają. Tak wynika z najnowszego raportu ekspertów Unii Europejskiej na temat stanu zdrowia kobiet. Na tle Europy nie wypadamy dobrze.

Kobiety na kontynencie europejskim stanowią większość populacji. Jest nas średnio 105 na 100 Panów. I to właściwie jedyne dane, w których Polki na tle Unii wypadają lepiej, przewyższając średnią o 2 osoby. Ponieważ w kraju nad Wisła przypada średnio 107 pań na 100 panów. Jeśli chodzi jednak o średnią długość życia Polek, to już tak wesoło nie jest. Na tle innych kobiet z kontynentu europejskiego żyjemy nawet o 5 lat krócej - informuje "Metro".Choroby układu krążenia
Choroby te są główną przyczyną śmierci Polaków. Nie tylko Polek. Miażdżyca,  nadciśnienie tętnicze i zawały serca dziesiątkują Polaków. 48 proc zgonów w Polsce to wynik problemów z układem krążenia. Dzieje się tak dlatego, że nie dbamy o siebie. Przeciętna Polka pracuje zwykle więcej niż 8 godzin, a po tym czasie przechodzi na kolejny etat do domu – zakupy, sprzątanie, pranie, gotowanie, opieka nad dziećmi, planowanie domowego budżetu.

Stres, brak czasu na relaks, wieczne napięcie, niewłaściwy sposób odżywiania się, brak aktywności fizycznej oraz ruchu na świeżym powietrzu – wszystko to sprawia, że kobiecy układ krążenia przestaje pracować prawidłowo. Banalne? Więc dlaczego tak trudno to zmienić?

1 2 3
REKOMENDACJA
2010-02-06 11:24:00
~Maczo

Niestety ale się zgadzam z tym artykułem ,Polki nie dbają o siebie w 2009 jak byłem w Serbii zaszokowany byłem tamtejszymi Kobietami były piękne ,zgrabne , i zjawiskowo ubrane nie mogliśmy oderwać oczu nikt nie chciał wracać do Polski ,powrót okazał się bolesny mieliśmy pewne porównanie i smiało stwierdzam ze Serbki biją nasze Kobiety na łeb na szyje :).

2010-02-06 09:21:35
~yallatafaya

Obwisłe cycki, brzuchy wywalające się z majtek, cellulit-oto obraz polskiej kobiety, mysli taka że pójdzie do fryzjera podmaluje oko i jest bóstwo, niestety czar pryska jak się rozbierze na plaży.

2010-02-06 02:09:58
~mona

co za debilny artykul? nie dbaja o siebie swietnie zapierniczaja dbaja o rodzine, nie maja kasy na frykasy- zdrowe jedzonka chude mieska itd na zabiegi pielegnacyjne tez , na badanka i uzeranie sie z konowalmi tez czasu brak i kasy bo szybko cos zalatwic to mozna ale tylko prywatnie a to kosztuje. Dac kobieta wiecej pieniedzy i mniej obowiazkow to od reki beda spokojnisze , bardziej zadbane i zdrowsze , a nie wycisnac jak cytryne i sie dziwic ze jest jak jest.

2010-02-05 21:01:36
~Kara

a faceci- jeszcze gorzej, tylko sex, fura i komóra.

2010-02-05 19:30:15
~SmigoL

Cała prawda... Jeszcze orgazmów wymagają od facetów jakby to była nasza sprawa :)

2010-02-05 18:54:39
~tak pytam

ile wydawałyście na siebie przed a ile po ślubie?

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.