wyszukanie zaawansowane

Aktualności

Pożegnanie lata z Ladies, czyli Ladies Fitness Day

Thinkstock
06.09.2012

W niezwykłej scenerii plaży należącej do H2O Club&Beach przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie, żegnamy lato. Pod hasłem „Ladies Fitness Day” odbędzie się spotkanie promujące zdrowy i aktywny styl życia.

W ramach projektu Ladies Fashion Day,  8 września w H2O Club&Beach w godzinach 14.00-18.00 odbędzie się spotkanie pełne energii i witamin. Ewa Janczak-Cwil z Lion Fitness nie tylko opowie, jakie rodzaje wysiłku i jedzenia zapewniają nam szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie i zdrowie, ale także przeprowadzi trening. Ćwiczenia obejmą połączenie wysiłku kondycyjnego z ćwiczeniami ujędrniającymi i wzmacniającymi ciało, które służą kobietom.


 
Gościem specjalnym będzie Łukasz Grass - dziennikarz radiowy i telewizyjny – dla którego triathlon był źródłem pozytywnych zmian. Zaprezentuje także swoją książkę „Trzy mądre małpy”,  po lekturze której nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia.

Monika Kołodyńska z firmy So Chic - dystrybutor m.in. marki Panche Sport - opowie, jak ważne jest odpowiednie dobranie bielizny sportowej oraz o najnowszej akcji Dotykam=Wygrywam współorganizowanej z fundacją Rak'n'Roll.

Oto aby Panie miały dużo zdrowej energii zadba firma oferująca sałatki Fit&Easy, Wasa czyli lekkie kanapki z pieczywa chrupkiego oraz Kenwood podając odżywcze, świeże soki warzywno-owocowe. Pragnienie po treningu ugasi woda z lodowca Ganic Water, a po wszystkim Delonghi zaprasza na filiżankę aromatycznej kawy.O sportową atmosferę zadba także Reebok.

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.