wyszukanie zaawansowane

Wirtualny Poradnik

Kiedy temperatura na zewnątrz rośnie, producenci napojów prześcigają się w propozycjach napojów, którymi możemy ugasić pragnienie. W tym natłoku trudno wybrać produkty, które nie tylko zaspokoją potrzeby naszych kubków smakowych, ale również organizmu.
 • Ból brzucha i wzdęcia nie odpuszczają?

  Bóle brzucha, wzdęcia oraz biegunki lub zaparcia to najczęściej występujące dolegliwości układu pokarmowego. Jednak nawracające i nasilające się objawy mogą być też symptomem różnych schorzeń i chorób – między innymi zespołu jelita drażliwego

 • Odpowiednia dieta dla mózgu

  To, co jemy, wpływa znacząco na nasz mózg. Aby odpowiednio funkcjonował i przetwarzał informacje, musisz dostarczyć mu odpowiednich składników. Co jeść, a czego unikać w codziennej diecie? Sprawdź, które z produktów poprawią Twoją pamięć!

 • 5 najbardziej kontuzjogennych miejsc

  Uprawiasz koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną? W każdym z tych sportów na kontuzje narażone są Twoje kości, stawy i mięśnie, a nie dotyczy to tylko i wyłącznie profesjonalnych sportowców. Urazy równie często przydarzają się osobom mającym do czynienia z

 • Dawstwo komórek rozrodczych

  Ustawa o leczeniu niepłodności, wprowadzona z początkiem listopada bieżącego roku, jako pierwsza w historii polskiej medycyny reguluje kwestie związane z dostępem do metody in vitro.

 • Antybiotykoterapia dla rozsądnych

  Jesienne i zimowe miesiące sprzyjają infekcjom i chorobom. Organizm, często osłabiony, łatwiej ulega infekcjom. Gdy do organizmu przenikną bakterie chorobotwórcze, internista zwykle przepisuje antybiotyk.