wyszukanie zaawansowane

Wirtualny Poradnik

Tabletki odchudzające – czy muszą być groźne?

Shutterstock
26.09.2013

Media alarmują – coraz więcej osób sięga po niebezpieczne tabletki odchudzające. Nic dziwnego, żeby schudnąć chwytamy się wielu sposobów, także tych mających potem tragiczne konsekwencje. Tymczasem bezpieczne odchudzanie jest możliwe!

Szczupła za wszelką cenę

Coraz częściej możemy usłyszeć o tabletkach na odchudzanie, których zażywanie zakończyło się tragicznie – osłabieniem, chorobą, a w najgorszym wypadku nawet śmiercią. Nic dziwnego, tocząc trudną walkę o bardziej atrakcyjną sylwetkę sięgamy po szkodliwe dla zdrowia, a czasem nawet nielegalne preparaty. Niedawno wstrząsnęła nami śmierć 20-letniej Martyny Sz., która pragnąc zrzucić szybko parę kilogramów kupiła przez internet „cudowny” środek na odchudzanie. Okazał się on silnie trującym herbicydem, a dziewczyna zmarła po kilku dniach z powodu przegrzania organizmu i silnej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Takich przypadków jest więcej – kiedy decydujemy się na nielegalne, pełne chemii preparaty z niesprawdzonego źródła musimy liczyć się z tragicznymi konsekwencjami.Czy istnieją bezpieczne tabletki na odchudzanie?

Czy w takim razie pozostają nam tylko czasochłonne ćwiczenia i diety? Niekoniecznie. Na rynku znajdziemy legalne, bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży suplementy diety, które pomogą rozwiązać problemy osób cierpiących z powodu otyłości. Jednym z nich jest ThermaCuts stanowiący kompozycję całkowicie naturalnych, sprawdzonych i bezpiecznych składników jak zielona herbata, yerba mate, pieprz kajeński czy guarana. Te substancje są nam wszystkim doskonale znane, a ich oddziaływanie na organizm człowieka zostało dokładnie  przebadane, w przeciwieństwie do chemicznych substancji, które znajdziemy w nielegalnych preparatach sprzedawanych w internecie. Tylko sięgając po naturalne i znane nam składniki unikniemy skutków ubocznych w postaci np. nudności, biegunki czy gorączki, a także tych poważniejszych.

Czy naturalne składniki działają?

Nie da się ukryć – w przypadku tabletek na odchudzanie zależy nam przede wszystkim na skuteczności. Czy bezpieczne dla zdrowia, naturalne suplementy w ogóle będą działać? Oczywiście! Przede wszystkim korzystajmy z właściwości poszczególnych składników takich preparatów, np. zielonej herbaty czy guarany, znanej jako naturalny spalacz tłuszczu. Połączenie ich w odpowiednich proporcjach pozwala zmniejszać uczucie głodu, przyspieszać metabolizm i zapobiegać efektowi jo-jo. Nie musimy wybierać więc między takimi priorytetami, jak skuteczne odchudzanie a nasze bezpieczeństwo. Problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi dotyczą wielu z nas – na szczęście wciąż tylko niewielka grupa daje się skusić na zażycie niebezpiecznych, pełnych substancji chemicznych środków. Zanim się na to zdecydujemy, poszukajmy bezpiecznych, a nie mniej skutecznych rozwiązań!

Materiał powstał przy współpracy z Thermacuts.pl.


 

REKOMENDACJA
2019-01-27 20:35:26
~Luna

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. W końcu sukces i nie mam nadwagi

2018-09-26 20:55:10
~Kamila

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie można kupić. Co do skuteczności, to 3 miesiace pozbyłam się 14 kilo nadwagi

2018-08-13 14:47:21
~Kasia

Jak szybko schudłam dzięki preparatu Foreverslim. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

2018-07-15 08:15:30
~Julia

Przede wszystkim dużo ruchu i dobrze zbilansowana dieta, do tego odpowiednie suplementacja tabletkami takim jak Slimunox. Można wprowadzić treningi siłowe plus kardio. Innej, łatwiejszej drogi nie znajdziesz.

2018-06-30 20:18:09
~Zuzanna

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox.I w sumie nie musiałam go wale długo brać wystarczyła trzy miesięczna kuracja.

2018-04-22 19:28:03
~Alina

Stosowała się do zaleceń w pewnym momencie przeszłam nawet na dietę 1500 kal i niestety nici z odchudzania.A z Slimunox mi się udało nie ma co dużo pisać jest po prostu najlepszy oczywiście to tylko moje skromne zdaniem

2018-04-17 18:07:29
~Eliza

Ja przy stosowaniu Foreverslim jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

2018-04-11 15:48:39
~Tola

Miałam nieprzyjemność stosować Calominal który w moim przypadku spowodował bardzo uporczywe zaparcia. Ten preparat to kompletne dno, szkoda, że nie poczytałam opinii przed zakupem

2018-02-04 17:08:34
~Sabina

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

2018-01-22 12:39:51
~Justyna

Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox.Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.