wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Wirtualny Poradnik

Tabletki odchudzające – czy muszą być groźne?

Shutterstock
26.09.2013

Media alarmują – coraz więcej osób sięga po niebezpieczne tabletki odchudzające. Nic dziwnego, żeby schudnąć chwytamy się wielu sposobów, także tych mających potem tragiczne konsekwencje. Tymczasem bezpieczne odchudzanie jest możliwe!

Szczupła za wszelką cenę

Coraz częściej możemy usłyszeć o tabletkach na odchudzanie, których zażywanie zakończyło się tragicznie – osłabieniem, chorobą, a w najgorszym wypadku nawet śmiercią. Nic dziwnego, tocząc trudną walkę o bardziej atrakcyjną sylwetkę sięgamy po szkodliwe dla zdrowia, a czasem nawet nielegalne preparaty. Niedawno wstrząsnęła nami śmierć 20-letniej Martyny Sz., która pragnąc zrzucić szybko parę kilogramów kupiła przez internet „cudowny” środek na odchudzanie. Okazał się on silnie trującym herbicydem, a dziewczyna zmarła po kilku dniach z powodu przegrzania organizmu i silnej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Takich przypadków jest więcej – kiedy decydujemy się na nielegalne, pełne chemii preparaty z niesprawdzonego źródła musimy liczyć się z tragicznymi konsekwencjami.Czy istnieją bezpieczne tabletki na odchudzanie?

Czy w takim razie pozostają nam tylko czasochłonne ćwiczenia i diety? Niekoniecznie. Na rynku znajdziemy legalne, bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży suplementy diety, które pomogą rozwiązać problemy osób cierpiących z powodu otyłości. Jednym z nich jest ThermaCuts stanowiący kompozycję całkowicie naturalnych, sprawdzonych i bezpiecznych składników jak zielona herbata, yerba mate, pieprz kajeński czy guarana. Te substancje są nam wszystkim doskonale znane, a ich oddziaływanie na organizm człowieka zostało dokładnie  przebadane, w przeciwieństwie do chemicznych substancji, które znajdziemy w nielegalnych preparatach sprzedawanych w internecie. Tylko sięgając po naturalne i znane nam składniki unikniemy skutków ubocznych w postaci np. nudności, biegunki czy gorączki, a także tych poważniejszych.

Czy naturalne składniki działają?

Nie da się ukryć – w przypadku tabletek na odchudzanie zależy nam przede wszystkim na skuteczności. Czy bezpieczne dla zdrowia, naturalne suplementy w ogóle będą działać? Oczywiście! Przede wszystkim korzystajmy z właściwości poszczególnych składników takich preparatów, np. zielonej herbaty czy guarany, znanej jako naturalny spalacz tłuszczu. Połączenie ich w odpowiednich proporcjach pozwala zmniejszać uczucie głodu, przyspieszać metabolizm i zapobiegać efektowi jo-jo. Nie musimy wybierać więc między takimi priorytetami, jak skuteczne odchudzanie a nasze bezpieczeństwo. Problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi dotyczą wielu z nas – na szczęście wciąż tylko niewielka grupa daje się skusić na zażycie niebezpiecznych, pełnych substancji chemicznych środków. Zanim się na to zdecydujemy, poszukajmy bezpiecznych, a nie mniej skutecznych rozwiązań!

Materiał powstał przy współpracy z Thermacuts.pl.


 

REKOMENDACJA
2017-12-11 19:03:03
~Halina

Dlaczego nie wspomagać odchudzania jakimś dobrym suplementem.Warunkiem jest to aby był on skuteczny i bezpieczny.Takim suplementem jest Foreverslim.W moim przypadku spadek wagi był bardzo duży.

2017-12-07 17:33:58
~Gosia

Wiesz ile razy ja przechodziłam przez diety? Za każdym razem efekt był taki sam, zerowy. Tym razem dodałam do tego foreverslim i kilogramy faktycznie zaczęły systematycznie lecieć w dół. Uwierz mi, że przerobiłam masę diet, a dopiero przy tych tabletkach efekt się pojawił.

2017-12-05 18:09:35
~Róża

Ja również kończę kurację z Foreverslimem.Jednego co jestem pewna to że udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowe.Biegać również bardzo lubię więc sądzę że nadal będę to robiła może nie tak często jak teraz ale te dwa razy w tygodniu powinno wystarczyć.

2017-11-30 13:00:13
~Lucyna

Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

2017-11-29 18:01:41
~Daria

Ja natomiast zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslimui i jak się oakząło było to bardzo dobre rozwiązanie. 12 kilo mniej

2017-11-26 17:50:53
~Monika

Bardzo dobre efekty odchudzania można uzyskać stosując tabletki Foreverslim.Nigdy wcześniej nie myślałam że Foreverslim będzie na tyle skuteczny że zgubiłam 12 kg.Polecam

2017-11-23 17:50:39
~Jolanta

W moim przypadku foreverslim spisał się znakomicie, w końcu udało mi się schudnąć...., mało tego, waga nada się utrzymuje na nazwijmy to niskiem poziomie (chodzi mi o tym że nie wzrosła)

2017-11-22 16:38:09
~Janina

Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. 3 miesiące czasu i wada poszła w dół o 14 kilo. Dla mnie to bardzo dużo

2017-11-19 20:24:05
~Alina

Jeżeli chcecie wspomóc odchudzanie jakimiś tabletkami to polecam Foreverslim.tabletki działają bardzo dobrze a po włączeniu diety efekty są jeszcze lepsze bez szkody dla zdrowia.

2017-11-15 16:23:37
~Paulina

Na mnie branie Foreverslimu miało bardzo duży wpływ.Bardzo szybko można zauważyć pierwsze efekty.Mniejszy apetyt szybsza przemiana materii.W efekcie waga spada nie trzeba się katować dietą.W trzy miesiące zmienia się wiele ale najważniejsze jest to że można nauczyć się nowego podejśćia do zdrowszego jedzenia.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.