wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Wirtualny Poradnik

Tabletki odchudzające – czy muszą być groźne?

Shutterstock
26.09.2013

Media alarmują – coraz więcej osób sięga po niebezpieczne tabletki odchudzające. Nic dziwnego, żeby schudnąć chwytamy się wielu sposobów, także tych mających potem tragiczne konsekwencje. Tymczasem bezpieczne odchudzanie jest możliwe!

Szczupła za wszelką cenę

Coraz częściej możemy usłyszeć o tabletkach na odchudzanie, których zażywanie zakończyło się tragicznie – osłabieniem, chorobą, a w najgorszym wypadku nawet śmiercią. Nic dziwnego, tocząc trudną walkę o bardziej atrakcyjną sylwetkę sięgamy po szkodliwe dla zdrowia, a czasem nawet nielegalne preparaty. Niedawno wstrząsnęła nami śmierć 20-letniej Martyny Sz., która pragnąc zrzucić szybko parę kilogramów kupiła przez internet „cudowny” środek na odchudzanie. Okazał się on silnie trującym herbicydem, a dziewczyna zmarła po kilku dniach z powodu przegrzania organizmu i silnej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Takich przypadków jest więcej – kiedy decydujemy się na nielegalne, pełne chemii preparaty z niesprawdzonego źródła musimy liczyć się z tragicznymi konsekwencjami.Czy istnieją bezpieczne tabletki na odchudzanie?

Czy w takim razie pozostają nam tylko czasochłonne ćwiczenia i diety? Niekoniecznie. Na rynku znajdziemy legalne, bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży suplementy diety, które pomogą rozwiązać problemy osób cierpiących z powodu otyłości. Jednym z nich jest ThermaCuts stanowiący kompozycję całkowicie naturalnych, sprawdzonych i bezpiecznych składników jak zielona herbata, yerba mate, pieprz kajeński czy guarana. Te substancje są nam wszystkim doskonale znane, a ich oddziaływanie na organizm człowieka zostało dokładnie  przebadane, w przeciwieństwie do chemicznych substancji, które znajdziemy w nielegalnych preparatach sprzedawanych w internecie. Tylko sięgając po naturalne i znane nam składniki unikniemy skutków ubocznych w postaci np. nudności, biegunki czy gorączki, a także tych poważniejszych.

Czy naturalne składniki działają?

Nie da się ukryć – w przypadku tabletek na odchudzanie zależy nam przede wszystkim na skuteczności. Czy bezpieczne dla zdrowia, naturalne suplementy w ogóle będą działać? Oczywiście! Przede wszystkim korzystajmy z właściwości poszczególnych składników takich preparatów, np. zielonej herbaty czy guarany, znanej jako naturalny spalacz tłuszczu. Połączenie ich w odpowiednich proporcjach pozwala zmniejszać uczucie głodu, przyspieszać metabolizm i zapobiegać efektowi jo-jo. Nie musimy wybierać więc między takimi priorytetami, jak skuteczne odchudzanie a nasze bezpieczeństwo. Problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi dotyczą wielu z nas – na szczęście wciąż tylko niewielka grupa daje się skusić na zażycie niebezpiecznych, pełnych substancji chemicznych środków. Zanim się na to zdecydujemy, poszukajmy bezpiecznych, a nie mniej skutecznych rozwiązań!

Materiał powstał przy współpracy z Thermacuts.pl.


 

REKOMENDACJA
2018-02-04 17:08:34
~Sabina

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

2018-01-22 12:39:51
~Justyna

Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox.Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.

2018-01-14 18:48:01
~Klara

Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Slimunox skutecznie udało mi się schudnąć.

2018-01-08 18:42:16
~Gosia

Zdecydowanie Slimunox ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.

2018-01-05 13:22:29
~Dancia

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

2017-12-30 17:34:53
~Elwira

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, w końcu trafiłam na środek, który faktycznie pomógł mi pozbyć się nadwagi

2017-12-29 19:08:42
~Tonia

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jak dla mnie to okazało sie rewelacyjnym spososbem na pozbycie się nadwagi

2017-12-21 22:11:39
~Ania

Rzeczywiście zanim trafi sie na odpowiednią dietę lub działający suplement sporo trzeba przetestować.Zgadzam się z tym że Foreverslim jest jednym z lepszych.Przekonałam się sama stosując go w trakcie diety.Mi wystarczyły dwa miesiące i uporałam sie z tym kilkoma kilogramami nadwagi które jeszcze mi zostały.

2017-12-14 10:09:16
~Pola

W końcu i ja dla siebie znalazłam odpowiednie działające tabletki.Slimunox w bardzo krótkim czasie poradziła sobie u mnie z 12kg nadwagi.Do dzisiaj jem zdrowo i nie tyję a bałam się tego strasznie że mimo tego że schudłam to po jakimś czasie znowu przytyję.

2017-12-11 19:03:03
~Halina

Dlaczego nie wspomagać odchudzania jakimś dobrym suplementem.Warunkiem jest to aby był on skuteczny i bezpieczny.Takim suplementem jest Foreverslim.W moim przypadku spadek wagi był bardzo duży.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.