wyszukanie zaawansowane

Wirtualny Poradnik

Łykać czy nie łykać?

14.12.2009

Tran jest wskazany w stanach spowodowanych przesileniem oraz w okresie wytężonej pracy umysłowej i fizycznej. Doskonale sprawdzi się, gdy mamy zmniejszoną odporność na ataki chorobotwórczych bakterii i wirusów. Mogą go stosować wszyscy, a jego działanie ma niebagatelny wpływ na zdrowie dzieci, dorosłych a także seniorów.Nadal jest on niezastąpionym lekiem dla dzieci. Tran podawany dzieciom - trzy razy dziennie po jednej kapsułce - znacznie poprawia ich zdolności umysłowe i koncentrację.

Czasy zmuszania się do tolerowania tłusto-rybnego smaku pod postacią płynu już minęły a tran jako suplement diety występuje także w postaci tabletek, co zdecydowanie ułatwia wszystkim niechętnym tranowi odpowiednią i systematyczną pielęgnację organizmu od wewnątrz.

1 2 3
REKOMENDACJA
2010-01-08 08:49:52
~nina

Ja uważam, że łykać, ale tylko te pewne. Jeśli mowa o odchudzaniu, to polecam L-karnitynę Direct, zdrowa i na pewno wspomoże odchudzanie:)

2009-12-29 20:04:07
~felek ~usa

ja codziennie lykam 4 capsulki! omega 3-6 -9 wazne jest zeby byly z certifikatem ze nie zawieaja rteci! mercury free ,oki ,dzieciaki pozdrawiam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.