wyszukanie zaawansowane

Galerie

Zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski

123RF

1/7

Zasady zdrowego żywienia mówią o pięciu posiłkach dziennie, spożywanych w odstępie około trzech godzin. Zależnie od teorii albo jest to pięć porcji równych pod względem wartości odżywczej, albo trzy większe posiłki i dwie przekąski. Poza nimi zaleca się unikania podjadania.

Jednak to nie zawsze jest takie proste. Czasami doskwiera ci gorsze samopoczucie, żyjesz w stresie, jesteś w trakcie miesiączki, właśnie rzucasz palenie lub jesteś w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego czy intelektualnego. Walczysz wówczas z pokusą. W takich chwilach warto czasem się jej poddać. Podjadanie wcale nie musi oznaczać dodatkowych kilogramów, pod warunkiem, że dokonasz właściwych wyborów.

Tekst: Anita Demianowicz/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Podjadanie - odruch bezwarunkowy
Zdrowie & Fitness
Zdrowe przekąski
Zdrowie & Fitness
3 karygodne błędy osób na diecie
2014-07-13 21:22:13
~drub

a jakie kabanosy, te maestro to tylko pepperoni mi wchodzi, a z pozostałych smaków to jeszcze jakiś był dobry ale nie pamiętam.

2014-07-04 02:09:13
~fiki

tez tak uwazam, mięsa jem bardzo dużo i jajek. Co do kabanosow na przekąske to sa idealne.

2014-07-03 13:13:22
~ludek

Mięso jest najlepszą przekąską. Np. jem kabanosy maestro bo kilka smaków, jem ser zółty i rózne inne rzeczy ale nie wegle. Lekkie piecyzwo to bzdura, tłuszcz zły - to mit. Poczytajcie ludzie

2013-12-03 17:16:35
~koliknoj

http://www.hellozdrowie.pl/wyzwania /postaw-na-zdrowe-przekaski dużo fajnych pomysłów na zdrowe przekąski

2013-09-14 21:41:39
~melka

Takie przekąski są lepsze niż chipsy, ale czy równie smaczne? Może lepiej sięgnąć dla zdrowia po witaminy i suplementy diety w kapsułkach, ale z tymi suplementami diety też trzeba uważać, bo one również wchodzą w interakcje z innymi przyjmowanymi lekami. Jeżeli wystąpi istotna interakcja należy niezwłocznie przerwać przyjmowanie tych leków i skontaktować się z lekarzem. Ja zawsze sprawdzam interakcje na osoz.pl/interakcje co i wam polecam!

2013-06-22 18:49:35
~kinga

Jeżeli jesteś wciąż niezadowolona ze swojej wagi i sylwetki a może brak Ci energii ,często jesteś głodna, możesz to zmienić. Wejdź na (idealnafigura.com/pewne) i zastosuj program zdrowego odżywiania. Przekonasz się tak jak ja że można pokonać wszystkie bariery by schudnąć, czuć się zdrowo i wyglądać młodziej. Na to jak teraz wyglądam pracowałam rok, ale warto było. Przekonaj się sama/sam i daj sobie szansę. Powodzenia!

2013-06-20 11:55:08
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.